Jeden z pierwszych sklepów ekologicznych w Krakowie

W 2000 roku w jednej z kamienic na krakowskim Kazimierzu powstał niewielki sklep ekologiczny pod nazwą "Dary Natury Żywność Ekologiczna". W tamtym czasie naprawdę niewiele osób zwracało uwagę na swoją dietę i kupowaną żywność. Również żywność ekologiczna była w Polsce na początkowym etapie rozwoju i niewiele gospodarstw wytwarzało certyfikowane produkty ekologiczne. Wejście Polski do Unii Europejskiej znacznie przyspieszyło rozwój rolnictwa ekologicznego.

Z czasem nasz sklep ekologiczny w Krakowie odwiedzało coraz więcej osób, które poszukiwały żywności naturalnej, smaczniejszej i lepszej jakości. Rosnąca świadomość wpływu spożywanej żywności na zdrowie sprawiła, że systematycznie zwiększała się ilość osób poszukujących dobrej jakości jedzenia. Klienci sklepów ze zdrową żywnością cenią zdrowie swoje i swoich rodzin. Chętnie poszerzają swoją wiedzę, lubią odkrywać w kuchni nowe smaki oraz poszukują smacznych i naturalnych produktów.

Sklep cały czas funkcjonuje w tym samym miejscu. Od lat odwiedzają nas stali klienci z centrum, dalszych rejonów Krakowa oraz podmiejskich miejscowości. Jeżeli szukasz sklepu ze zdrową żywnością w Krakowie serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia nas na ulicy Krakowskiej 21.

Sklep online
Dary Natury Żywność Ekologiczna Kraków
Dary Natury Żywność Ekologiczna Kraków

Co znajdziesz w sklepie Dary Natury Żywność Ekologiczna?

Ponad 22 lata prowadzenia sklepu ze zdrową żywnością w Krakowie pozwoliły poznać tysiące produktów. Dzięki temu w naszej ofercie znajdują się sprawdzone i chętnie wybierane przez klientów produkty.

Odwiedź nasz sklep ekologiczny w Krakowie, a znajdziesz w nim między innymi:

🥦 świeże owoce i warzywa,

🍞 świeże pieczywo,

❄️ produkty chłodnicze ‒ nabiał, wędliny, ryby, mrożonki, mięso (na zamówienie),

🌿 produkty bezglutenowe, bez cukru, wegańskie,

💪🏻 superfoods,

💊 naturalne suplementy diety,

🧹 naturalne kosmetyki i ekologiczne środki czystości.

Dostępne w sklepie stacjonarnym produkty można również zamówić w naszym sklepie ekologicznym online Żywioł Zdrowia. Znajdziesz w nim naturalne i ekologiczne produkty, jednak bez produktów wymagających warunków chłodniczych.

Zobacz produkty

Adres i godziny otwarcia

Dary Natury Żywność Ekologiczna

ul. Krakowska 21, 31-062 Kraków

Telefon: 12 292 02 20

Godziny otwarcia:

Pon - pt: 10:00 - 18:00

Sob: 10:00 - 14:00

Otwórz mapę Google

Żywioł Zdrowia ‒ internetowy sklep ze zdrową żywnością

Żywioł Zdrowia to nowa marka naszego sklepu internetowego. Jesteśmy teraz dostępni nie tylko w sklepie ekologicznym w Krakowie, ale również online. Wysyłamy wasze zamówienia prosto do waszych domów w całej Polsce.

Udostępniamy możliwość odbioru osobistego. Złóż zamówienie w sklepie online i odbierz je w sklepie stacjonarnym. Do zobaczenia!

Zamów coś pysznego online