Jednym z pierwszych sklepów z żywnością ekologiczną w Krakowie, był otwarty przez nas w 2000 roku niewielki sklep w jednej z kamienic na krakowskim Kazimierzu. Cały czas funkcjonuje na ulicy Krakowskiej 21 pod niezmienioną nazwą „Dary Natury Żywność Ekologiczna”, ze słonecznikiem w logo. Właśnie tam, możesz nas znaleźć.

Kilkanaście lat temu żywność ekologiczna była w Polsce niszowa i zupełnie niepopularna. Z czasem rosnąca społeczna świadomość wypływu spożywanych produktów na zdrowie sprawiła, że nasz krakowski sklep odwiedzało coraz więcej osób. Jesteśmy wdzięczni stałym klientom za okazane zaufanie. Cieszymy się, że możemy ułatwiać prowadzenie zdrowej i smacznej diety, w której produkty nie powstają ze szkodą dla środowiska naturalnego i dobrostanu zwierząt.

Zachęcamy wszystkich do zwracania uwagi na spożywane produkty i motywujemy do zmiany nawyków żywieniowych na jak najlepsze. Wierzymy, że spożywane jedzenie w dużym stopniu przekłada się zdrowie, samopoczucie, wygląd i energię do życia. Każda osoba, która ceni zdrowie swoje i najbliższych oraz dobry smak jedzenia wyprodukowanego w zgodzie z naturą znajdzie u nas coś dla siebie.

Od ponad 22 lat dostarczamy mieszkańcom Krakowa i okolic zdrowe, ekologiczne i smaczne produkty. Ten czas pozwolił nabrać doświadczenia i przetestować tysiące różnych produktów. Dzięki temu możemy oferować Ci sprawdzone i najlepsze produkty, które chętnie wybierane są przez odwiedzających nas klientów. Spora część z tych produktów pochodzi od polskich rolników i producentów, których pracę chcemy wspierać. Jednak znajdziesz też naturalne produkty z najróżniejszych miejsc na Ziemi.

Prowadzimy małą, polską, rodzinną firmę. Sklep internetowy ze zdrową żywnością "Żywioł Zdrowia", w którym aktualnie jesteś, to nasz nowy projekt. Chcemy docierać do większej liczby osób z całej Polski i ułatwiać dostęp do zdrowej żywności oraz naturalnych kosmetyków i środków czystości.

Dodatkowo na naszym blogu i w mediach społecznościowych publikujemy materiały, które mają poszerzyć wiedzę czytelników na temat różnorodnych produktów, sposobów odżywiania i kwestii ekologicznych oraz inspirować do odkrywania nowych smaków w kuchni. Zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter, abyśmy pozostali w kontakcie.